Малим і середнім допоможе Євросоюз

У рамках міжнародного проекту "Підтримка розвитку малого та середнього бізнесу в Україні - міжнародний вибір" у шести областях України буде обрано по 15-20 малих і середніх підприємств, що бажають виходити на міжнародний ринок або ж отримати іноземну інвестицію.

Першими участь у проекті братимуть підприємці Львівщини, де пріоритетними учасниками вважають малі і середні деревообробні та меблеві виробництва. Саме в цих галузях сконцентрований бізнес на Львівщині, зокрема, деревообробна галузь націлена на експорт.

Після цого консультації і допомогу зможуть отримати бізнесмени Київської,  Донецької та Дніпропитровської областей, де, як вважають куратори проекту, найбільша кількість підприємств малого та середнього обсягу. Мета проекту - допомогти підприємцям стати конкурентноспроможними і не втратити своїх позицій після вступу України до Світової організації торгівлі.

Проєт фінансується за кошти Європейського Союзу. Його керівник Кен Накбар сподівається, що до серпня 2008 року завдяки реалізації задуманого обсяг українського експорту зросте на 5%. Завдяки проекту підприємства зможуть знайти партнерів та інвесторів для подальшого розвитку. За словами п. Накбара, Україна у розвитку бізнесу має піднятися на 10 пунктів - і посісти 129 позицію.

Той, хто отримає взяти участь у реалізації проекту, зможе скористатися консалтинговими послугами, взяти участь у тренінгах, навчитися складати маркетингові плани експортної діяльності, знайти партнерів для бізнесу. Керівники проекту обіцяють, що організовуватимуть місії підприємців з Європи в Україну, і навпаки.

 

Джерело: журнал "Меблеві технології"
 
Промышленные чиллеры продажа и монтаж.